KIRDAR GRUP...

Temelleri 1982 yıllında atılan Kırdar Grup 35. Yılını kutladığı bugünlerde ülkesine hizmet etme ve katkı sağlama aşkıyla yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Agrega üretimi, beton ve çimento satışı, akaryakıt dağıtım, inşaat, pvc profil pencere sistemleri ve nitelikli ısıcam üretimi dahil birçok sektörde faaliyet gösteren firmamız gerek yurt içi gerekse yurt dışında üstlendiği birçok taahhüt işini her türlü ülke ve dünya olumsuzluklarına rağmen zamanından önce teslim etmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Girdiği her sektörde maraton koştuğunu ve koşacağını bilen firmamız adil yapılan her türlü rekabete açık yenilikleri takip eden hırsını akıl ile kontrol edip sürdüre bilen bir yönetim şekline sahiptir. Çalışanları danışmanları ve inancıyla yoluna güçlü bir şekilde devam etmektedir. Petrol Ofisi A.ş. Petkim&Socar A.Ş. Trakya Cm A.Ş. ve Çimsa A.Ş. gibi ülkemizde kendi alanlarındaki en büyük firmalarının iş ortağı olan firmamız kurumsal yapısıylada şehrimizin en önemli kuruluşları arasındadır.

kurumsal maden
kurumsal akaryakit
kurumsal insaat
kurumsal egitim
artwin-002
artmina-002

Başkanı'nın Mesajı...

Kırdar Grup hızlı değişimlerin yaşandığı günümüz iş hayatının zorlu koşullarında deneyimi rekabet ve çözüm üretebilme gücü kalifiyeli ekibi sağlam finansal yapısı iyi yönetimi ve yatırım inancıyla her geçen gün gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir. 35 Yıllık birikimin verdiği tecrübeyle bir yandan kararlılığını arttıran ve verimliliğini arttıran Kırdar Grup diğer yandan ülke ekonomisine katkı ve istihdam sağlamaya da devam etmektedir.

Şirketimizin gelişiminde ülkemizin büyümesi ve refahı her daim ön şart ve öncelik olmuştur. Ülkemizin dinamizmine ve gelecekteki büyümesine olan inancımız bize umut vermekte ve bizleri motive etmektedir. Yeni yatırımlarımızı bu gerçekler doğrultusunda planlamaktayız.

Dünyaya ve değişime açık tüm faaliyet alanlarında yenilikler getirmek topluma ve çevreye saygılı olmak kuruluşumuzun bir geleneğidir. Yaptığımız her işte ürettiğimiz her üründe ve sunduğumuz her hizmette en üst kaliteyi hedef almaktayız. Yenilikçi yönetim olarak ‘’kaliteyi’’ bir yaşam biçimi olarak benimsemekteyiz.

35 Yıllık şirket tarihimizde güvenilir olmanın vazgeçilmez hedefimiz olduğunu onurumuzu kendimize olan saygımızı her şeyin üstünde tutar kendimizi geliştirmeyi görevimiz olarak görürüz.

Hepinize saygı, selam ve sevgilerimi sunarım.

Yılmaz KIRDAR
Yönetim Kurulu Başkanı

Yılmaz Kirdar Yonetim Kurulu Baskanı 01

Yönetim...

Faaliyet & Organizasyon Yapısı...

Üye Olduğumuz Kuruluşlar..